ІСТОРІЇ СВАВІЛЬНО ЗАСУДЖЕНИХ

Станіслав Левинець

Дворазовий чемпіон світу з боїв без правил (2005 року в м. Токіо, Японія (Бушидо); 2007 рік, Німеччина, Берлін (ММА)). Багаторазовий чемпіон Європи та України, чемпіон та переможець міжнародних і інтерконтинентальних турнірів з боїв без правил та боротьби (вільна боротьба, самбо).

Станіслав Левинець засуджений за подвійне вбивство до довічного позбавлення волі. У 2009 році працівники Комінтернівського райвідділу міліції м. Харків затримали Станіслава Левенця та звинуватили його у розбійному нападі, який пізніше перекваліфікували в грабіж. Але на справді цього злочину здійснено не було. Міліціонери запропонували Левенцю заплатити «відкупні» – 50 000 доларів США. А коли він відмовився, то почали вибивати з нього зізнання у вбивстві.

Станіслава Левенця тривалий час били та катували, у тому числі й електричним струмом. Коли він втратив всі сили й відчув, що його можуть вбити, вимушений був підписати «явку з повинною», в якій зізнався у злочинах, яких він не скоював. Матеріали справи фальшувалися. Так, наприклад, працівники міліції підкинули труп обгорілої людини, яку ніхто не бачив, окрім самих правоохоронців, заявивши, що начебто Левинець спалив цю людину в ямі. За експертизою жінка віком 35-45 років, не відомо яким чином стала літньою жінкою 65 років (це вік потерпілої).

Сила волі та духу допомогли Станіславу Левенцю зберегти жагу до життя та розвитку. Навіть отримавши незаслужено довічне покарання, він став письменником та продовжує боротися за відновлення справедливості. У квітні 2015 року Станіслав Левинець провів презентацію своєї першої книги трилогії «Эра водолея. Код древних».