Шановні добродії!

Хочу подякувати всім, хто не залишився байдужим до ситуації в Україні. Коли щодня на полі бою гинуть смертю хоробрих, захищаючи рідну землю від російських загарбників, наші доблесні воїни. Щодня в різних куточках України від ракет, снарядів і бомб гинуть десятки, сотні й тисячі мирних жителів у Києві, Харкові, Маріуполі, Херсоні, Чернігові та інших українських містах і селах. Російські війська безжально вбивають жінок і дітей, людей похилого віку та інвалідів.
Весь світ із страхом спостерігає за розвитком подій, люди доброї волі готові надати посильну допомогу.
В Україну надходять десятки і сотні тонн гуманітарних вантажів для потреб армії та людей, які постраждали від російських ракет і бомб. Вони втратили житло і опинилися на вулиці. Мільйони біженців та внутрішньо переміщених осіб залишають Україну.
Але є ще люди, які в результаті війни опинилися в жахливому становищі. Вони не можуть прийняти самостійне рішення зі зброєю в руках захистити країну або залишити небезпечну територію.
Це ув’язнені, які перебувають у в’язниці і є заручниками ситуації. Ситуація повторюється. У 2014 році на окупованій території Луганської та Донецької областей опинилися близько 15 тисяч ув’язнених, держава Україна не змогла про них подбати.
Наша організація Харківська правозахисна група звернулася до президента та уряду з проханням звільнити в”язнів, які опинилися в зоні бойових дій:
Україна повинна захистити затриманих та засуджених
На сьогодні в зоні бойових дій опинилися в’язні тюрем Сумської, Чернігівської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської, Житомирської та інших областей. Це тисячі громадян України. Вони потребують захисту та допомоги. Ми отримуємо численні звернення від ув’язнених, які страждають від нестачі предметів першої необхідності, їжі, ліків, питної води. Ці заклади перебувають на межі гуманітарної катастрофи. Керівництво не спроможно повноцінно їх забезпечити.
Пишу вам від імені коаліції правозахисних організацій України, які об’єдналися навколо захисту полонених від неминучої загибелі під час війни. У партнерстві з керівництвом в’язниці, Червоним Хрестом та волонтерами ми допоможемо доставити гуманітарну допомогу практично до будь-якої в’язниці.

Не будьте байдужими.

Якщо ви можете пожертвувати гуманітарну допомогу, зв’яжіться з нами, і ми обговоримо способи доставки.
Контактна особа: Андрій Діденко координатор програм Харківської правозахисної групи: +38093 985 25 74; імейл:    [email protected]

Якщо ваше серце налаштовано зробити матеріальну пожертву, ви можете направити фінанси на реквізити нашого фонду:
ПриватБанк МФО банку: 305299 Отримувач платежу
БФ “Людина І ПРАВО Директор ЗАХАРОВ БОРИС ЕВГЕНЬЕВИЧ
IBAN: UA183052990000026006045001856 Рахунок отримувача: 26006045001856

Призначення платежу:

Безповоротна благодійна фінансова допомога.