«Стукайте, і відчинять вам». (Матвія 7:7).

Всесвітньо відомий миротворець Михайло Моргуліс прибув в Україну з місією, щоб клопотати про помилування пастора Ярослава Мисяка.

Михайло Зиновійович прославився в США ще в 1991 році. Коли його запросили в складі американської делегації в СРСР, він публічно молився в Кремлі і в КДБ.

Пан Моргуліс прилетів в Україну, незважаючи на пандемію, похилий вік і хронічну зайнятість з єдиною метою зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським і попросити про помилування пастора Ярослава Мисяка, який перебуває у в’язниці вже 24 роки.

Михайло Моргуліс приніс петицію до сенатора США Марко Антоніо Рубіо зі штату Флорида з понад сотнею підписів впливових людей Америки.

Майкл Моргуліс є засновником і президентом організації «Християнський міст» (Christian Bridges International) та «Духовна дипломатія» (Spiritual Diplomacy Foundation)

Він зустрічався з п’ятьма президентами США: Джиммі Картером, Рональдом Рейганом, Джорджем Бушем, Біллом Клінтоном і Бараком Обамою, а також Михайлом Горбачовим, Олександром Лукашенком, Віктором Януковичем, Аскаром Акаєвим та іншими. Консультував оточення президента Джорджа Буша молодшего з питань України, Білорусі та Росії.